Proterapeutica – poradnia psychologiczna we Wrocławiu
Górska kategoria
Górski opis

Nasza poradnia psychologiczno-psychoterapeutyczna znajduje się w bardzo dogodnym punkcie Wrocławia. Jednak poza spotkaniami osobistymi i pomocą na miejscu zapewniamy także wsparcie online. Wszystko to sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc każdej osobie, która potrzebuje wsparcia psychologicznego, psychoterapeutycznego czy też logopedycznego i z zakresu seksuologii.

Psycholog Małgorzata Kuzyk - poradnia Proterapeutica Wrocław fot.1

Wspieramy nie tylko osoby dorosłe, ale także młodzież i całe rodziny. Dysponujemy bardzo doświadczonym zespołem, który składa się z kilku osób, które do każdego zadania potrafią podejść w sposób profesjonalny. Pomagamy między innymi w rozwiązywaniu problemów z zakresu zaburzeń lękowych, odżywiania, snu, w trakcie żałoby czy też udzielaniu pomocy osobom DDA.

Psycholog Sylwia Szulc - poradnia Proterapeutica Wrocław fot.1

Dla nas każdy pacjent jest wyjątkowy i dlatego też dbamy, aby udzielić mu najbardziej profesjonalnej pomocy. Oczywiście nasza kadra fachowców cały czas bierze udział w szkoleniach i stara się podnosić swoją wiedzę. Dzięki temu wszystkiemu postaramy się pomóc naprawdę każdego kto tego potrzebuje.

Poradnia Psychologiczna Proterapeutica

Telefon
663875291
Górskie miejsce
ul. Pochyła 21/1a 53-512 Wrocław
Nip
8961399071
Regon
362700702
  • Proterapeutica – poradnia psychologiczna we Wrocławiu
  • Proterapeutica – poradnia psychologiczna we Wrocławiu