Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów poleasingowych
Górska kategoria
Górski opis

Poleasingowe.pl to jedyny taki serwis w Polsce, który umożliwia korzystne zakupy różnego typu pojazdów. Samochody są zawsze sprawdzone, a wszystkie transakcje bezpieczne. Poleasingowe.pl to bogata baza pojazdów pochodzących z aukcji przedsiębiorstw leasingowych, czy też banków. Serwis charakteryzuje efektywność, wielość ofert oraz pełna transparentność.

Poleasingowy ciągnik siodłowy z aukcji na Poleasingowe.pl

Cały proces sprzedaży jest przejrzysty, a ceny adekwatne do stanu pojazdów. Wszystkie oferowane samochody są dokładnie opisane, tak aby klient mógł uzyskać wszystkie niezbędne informacje. Sprzedaż na portalu przebiega błyskawicznie i transparentnie. Zawieranie transakcji kupna jest niebywale proste. Poleasingowe.pl przeprowadza sprzedaż w systemie aukcyjnym.

Poleasingowy ciągnik rolniczy z aukcji na Poleasingowe.pl

Udział w aukcjach możliwy jest po uprzedniej rejestracji w serwisie. Aukcje odbywają się w dwóch trybach jako licytacja manualna oraz licytacja z agentem. Poleasingowe.pl to niezawodny serwis internetowy, który pozwala na szybsze i bezpieczniejsze zakupy. Wielu klientów zakupiło już swój wymarzony pojazd.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Telefon
801009409
Górskie miejsce
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Nip
8942976550
Regon
021014968
  • Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów poleasingowych
  • Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów poleasingowych
  • Poleasingowe.pl – aukcje pojazdów poleasingowych