Hotel w górach Górski Raj
Górska kategoria
Górski opis

Hotel Górski Raj, usytuowany w malowniczej okolicy Gorczańskiego Parku Narodowego, w miejscowości Poręba Wielka, przyciąga nader malowniczymi krajobrazami, bliskością gór, lasów i strumieni. Hotel zapewnia całym rodzinom idealne warunki relaksu i odpoczynku w kontakcie z przyrodą. Poprzez swoje położenie stwarza doskonałą okazję do rekreacji: wypadów nie tylko na piękne górskie szlaki, ale również rowerowe i konne. W zimie gwarantuje udany wypoczynek połączony z szaleństwem na białym puchu.

Komfortowe, urządzone ze smakiem pokoje Hotelu Górski Raj z pewnością zadowolą najbardziej wymagających urlopowiczów. Do ich dyspozycji w hotelu znajduje się 15 luksusowych pokoi 2,3,4 osobowych, 2 apartamenty oraz studio. Każdej rodzinie z małymi dziećmi hotel bezpłatnie udostępnia szereg udogodnień, takich jak np.: łóżeczko i pościel, dodatkowe poduszki i koce, podgrzewacz do butelek, czajnik bezprzewodowy.

Hotel Górski Raj dysponuje Restauracją oferującą swoim gościom polską kuchnię tradycyjną, urozmaiconą regionalnymi przysmakami, Strefą Wellness z basenem, jacuzzi i sauną, siłownią, gabinetem masażu oraz wypożyczalnią markowego sprzętu, takiego jak narty i rowery.

Hotel Górski Raj to również oferta biznesowa. W pełni wyposażona, mogąca pomieścić 50 osób, sala konferencyjna umożliwia zorganizowanie szkoleń, konferencji czy imprez integracyjnych. Restauracja hotelowa oferuje natomiast usługę organizacji wyjątkowego wesela w górskim otoczeniu.

Dodatkowe informacje na temat Hotelu: w przypadku do 5 osób śniadania mogą być serwowane, możliwość wypożyczenia szlafroka, dzieci do lat 3 w pokoju z rodzicami bezpłatnie, dzieci do lat 12 w pokoju z rodzicami za dopłata 80zł, dorosły lub dziecko powyżej 12 lat na dostawce dopłata 100 zł, akceptacja zwierząt domowych (z aktualnymi szczepieniami) za opłatą 40 zł za dobę.

Telefon
183318011
Górskie miejsce
Poręba Wielka 765 / Koninki 34-735 Niedźwiedź
Nip
7371972706
Regon
120274919