Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska Wrocław
Górska kategoria
Górski opis

Centrum Rehabilitacji Gawłowska, mające swoją siedzibę w centrum Wrocławia, świadczy profesjonalne usługi w zakresie fizjoterapii i rehabilitacji. Zatrudnia wykwalifikowanych specjalistów, którzy wykorzystując najnowocześniejsze metody oraz innowacyjny wysokiej klasy sprzęt, pomagają osobom chorym, kontuzjowanym i po przebytych zabiegach czy operacjach.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.1

W ofercie usług znajdziemy rehabilitację między innymi kolan, stawów skokowych i łokciowych, barku, po endoprotezie biodra, artroskopii kolana czy leczenie kręgosłupa i ostrogi piętowej. Do leczenia mięśni, stawów, zwichnieć, obrzęków, krwiaków, zmian łuszczycowych, zwyrodnień kręgosłupa, chorób reumatycznych i reumatologicznych stosowana jest miejscowa bezinwazyjna krioterapia.

Fizjoterapia w Centrum Gawłowska Wrocław - fot.2

Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i każdemu dobierana jest odpowiednia terapia w zależności od konkretnych potrzeb. Profesjonalni fizjoterapeuci, przy pomocy specjalistycznych narzędzi takich jak: piłki, materace, drabinki czy taśmy wraz z uzupełniającym masażem, pomogą w powrocie do sprawności psychofizycznej. Ceny usług są przystępne, a terminy oczekiwania na wizytę - bardzo krótkie.

Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska

Telefon
663025800
Górskie miejsce
ul. Piłsudskiego 84A 50-020 Wrocław
Nip
8981153108
Regon
363264255
  • Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska Wrocław
  • Fizjoterapeuta w Centrum Rehabilitacji Elżbieta Gawłowska Wrocław