Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl
Górska kategoria
Górski opis

Poleasingowe.pl to serwis oferujący poleasingowe auta, maszyny, urządzenia. Na platformie dostępne są aukcje banków, przedsiębiorstw leasingowych, które posiadają flotę pojazdów. W serwisie można zakupić auta osobowe, motocykle, maszyny rolnicze itd. Strona gwarantuje korzystne ceny adekwatne do stanu pojazdu, dokładne opisy oferowanych pojazdów oraz transparentny proces sprzedaży.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.1

Rzeczoznawcy dokonują dokładnej analizy wartości pojazdów i urządzeń, przez co użytkownicy maja pewność uczciwej ceny. Pracownicy dokładają wszelkich starań, aby zakupy w serwisie były szybkie i komfortowe. Sprzedaż oferowanych sprzętów i pojazdów odbywa się w systemie aukcyjnym.

aukcje samochodowe

Auto z aukcji samochodowych na Poleasingowe.pl fot.2

Kupujący widzę propozycję ceny pozostałych kupujących. Aukcję przebiegają manualnie, lub z wykorzystaniem agenta, który prowadzi licytację i wpisuje maksymalną kwotę jaką może zapłacić kupujący. Platforma ta to dobre rozwiązania dla osób, które chcą kupić sprawdzone sprzęty poleasingowe. Nowoczesne rozwiązania informatyczne gwarantują bezpieczeństwo użytkowników.

Portal Aukcyjny Poleasingowe.pl

Telefon
801009409
Górskie miejsce
ul. Lipowa 2 55-300 Środa Śląska
Nip
8942976550
Regon
021014968
  • Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl
  • Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl
  • Aukcje samochodowe na Poleasingowe.pl