ABC-Service Wrocław – transport gabarytów
Górska kategoria
Górski opis

ABC Service jest to firma, która zajmuje się usługami z zakresu czystości. Dotyczy to zarówno wnętrz budynków, oraz sprzątania na zewnątrz. Jako że działalność znajduje się we Wrocławiu, to nie może narzekać na brak zleceń, ponieważ utrzymanie czystości budynków tego wielkiego miasta, to spore wyzwanie. Warto dodać, że do oferowanych usług należy również ochrona mienia oraz osób, konserwacja terenów zielonych, transport oraz sprzedaż środków czyszczących i sprzętu.

Zespół stara się, aby zawsze wszystko lśniło i żebyś to Ty zachował zdrowie i czuł się komfortowo w czystości, dlatego do ich ekstremalnych zadań należą takie rzeczy jak: pranie wykładzin, mycie okien, sprzątanie elewacji, koszenie trawy oraz dbanie o zieleń. A kiedy już wszystko posprzątają, to transportują odpady o dużych gabarytach w odpowiednie miejsce.

Firma cały czas powiększa ilość świadczonych usług oraz dba, aby sprzęt z którego korzysta, zawsze był najnowszej generacji. Kto wie, może kiedyś doczekasz się usług związanych z eksterminacją gryzoni? Przekonaj się sam!

Telefon
713544354
Górskie miejsce
ul. Bolesławiecka 15 53-614 Wrocław
Nip
8980025555
Regon
930522767
  • ABC-Service Wrocław – transport gabarytów
  • ABC-Service Wrocław – transport gabarytów